Výtahy SHS s.r.o.

O nás

 • Společnost Výtahy SHS s.r.o.

  Jsme česká společnost zabývající se servisem a službami, které vycházejí ze zkušeností v oblasti servisu zdvihacích zařízení, a proto se vám snažíme vycházet vstříc, jednáme s vámi proto individuálně o každém problému.

  Naše společnost byla založena koncem roku 2012. Rozhodnutí o založení servisní organizace zabývající se servisem výtahů předcházela zkušenost se servisem u nadnárodních společností a vidina osobnějšího, rychlejšího a cenově dostupnějšího poskytování služeb v této oblasti.

 • Zkušenosti

  Čerpáme ze zkušeností a kontaktů v této servisní oblasti a snažíme se, aby naše služby předčily očekávání našich zákazníků.

  Jelikož se zabýváme převážně servisem starších výtahů a výtahů po rekonstrukci firmou Výtahy Slavík s.r.o.(jako bývalí zaměstnanci této firmy máme bohaté zkušenosti s těmito rekonstrukcemi), snažíme se přenést do naší práce přístup zaniklé společnosti.

 • Odborné zázemí

  Společnost je jeden tým odborníků s bohatými zkušenostmi v oblasti servisu a oprav zdvihacích zařízení. Disponujeme kompletním přístrojovým vybavením pro servisní a opravárenskou činnost. Sídlo i technické zázemí se nacházejí v soukromých prostorách jednoho z jednatelů společnosti na adrese Žebětín 1119.

 • Servis výtahů

  V naší každodenní práci je servis výtahů zcela běžnou záležitostí. Specializujeme se na servis a opravy výtahů v oblasti Brna a okolí. Naše firma poskytuje širokou škálu služeb v oblasti servisu, údržby, revizí a zkoušek výtahů a zdvihacích zařízení. To zahrnuje výtahy s různými typy pohonů, jako jsou trakční, hydraulické nebo řetězové, včetně osobních a nákladních výtahů, plošin, lůžkových výtahů, plošin pro imobilní osoby a evakuačních výtahů. Náš servis neposkytujeme pouze v rámci záruční doby, ale i po jejím uplynutí, vždy dbáme na dodržování bezpečnostních norem a standardů pro bezpečný provoz výtahů. S našimi servisními službami můžete počítat non-stop, 24 hodin denně, abyste se nemuseli obávat o svou bezpečnost.

certifikáty